1 2579. Шебер жұмысты 3 сағ-та орындайды. Ол шәкіртінің осы жұмысқажіберетін уақытының -ін

құрайды. Олардың әрқайсысы 1 сағ-тажұмыстың қандай бөлігін орындайды? 1 сағ-та олар бірігіп жұ-мыстың қандай бөлігін орындайды? Олар барлық жұмысты бірі-гіп қанша уақытта орындайды?​

Ответы на вопрос

Отвечает Усков Виктор.

Ответ:

Шебер-3 сағ

Шəкірт-1/2

Бірігіп-?

Ш:3:1/2=3×2/1=6

1:3=1/3

1:6=1/6

1/3+1/6=3/6=1/2

1:1/2=1×2/1=2 (сағ )

Ж:2 сағ. (үш сұрағың да бар)