Знайдіть значення виразу ізапишіть відповідь 43+(−60)+12+39+(−21)=Срочно​


Ответы на вопрос

Отвечает Нурмаханов Султан.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

43+(−60)+12+39+(−21)=

43−60+12+39−21=13