у Сашка є 220грн.На свій день народження він хоче пригостити кожного із28 своїх однокласників

шоколадним батончиком. Один батончик коштує 6 грн 80 к. Дізнавшись про це, Сашко відразу зрозумів, що грошей йому вистачить.Як на вашу думку, він зміг швидко це визначити? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Бондаренко Ярослав.

Думал он примерно так:

6 грн. 80 коп. ≈ 7 грн.

28 ≈ 30

30 · 7 = 210 грн.

210 грн. < 220 грн.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

А на самом деле дело обстояло так:

1) 28 · 6,8 = 190,4 (грн.) - стоимость батончиков;

2) 220 - 190,4 = 29,6 (грн.) - сдача.