Швидкість світла 300000км/с Яку відстань світло проходить за 20хв?​


Ответы на вопрос

Отвечает Кишканов Арсений.

Відповідь:

250км

Покрокове пояснення:

v=300000км/с

t=20хв=1200с

s=v/t

s=300000/12010=250км