З одного міста в одному напрямі одночасно вирушили пішохід і велосипедист . Швидкість пішохода

дорівнює 3,8 км/год а швидкість велосипедиста у 4,5 раза більша. Яка відстань між ними буде через 1,8 год? Розв'яжіть задачу,будь ласка.

Ответы на вопрос

Отвечает Білевич Уляна.

Ответ:23,94 км

Пошаговое объяснение:

1)3,8х4,5=17,1 км/год-скорость

2)(17,1х1,8)-(3,8х1,8)=30,78-6,84=23,94 км