Скласти вираз і знайти його значення.Частку чисел 28784 і 7 збільшити на добуток чисел 87 і 500;Від

добутку чисел 82000 і 9 відняти добуток чисел 67800 і 3.

Ответы на вопрос

Отвечает Абязов Алеша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

28784/7+87*500=4112+43500=47612

82000*9-67800*3 =738000-203400=534600