Яке з наведених чисел дорівнює значенню вираза -2х-1якщо х=4


Ответы на вопрос

Отвечает Гребенников Максим.

Ответ:

-2х-1 при х= -4
-2 * (-4) -1=8-1 = 7

Пошаговое объяснение: при множенні мінуса на мінус = плюс
якщо у чисел які множимо одинакові знаки - плюс, якщо різні-мінус