Срочно надо пожалюйста Для лісового господарства зібрано 60 кг насіня дуба, акації, липи і клена.

Жолуді складають 60%; насіня клену-15%; насіня липи-20% від усього насіння. Скільки кілограмів насіня акації біло зібрано?

Ответы на вопрос

Отвечает Сорокин Ден.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 60 + 15 + 20 = 95 (%) - семена дуба, клёна, липы

2) 100 - 95 = 5 (%) - семена акации

3) 5% = 5 : 100 = 0,05

60 * 0,05 = 3 (кг) - семян акции