Варіант 1 1. Не розв'язуючи рівняння, знайти суму та добуток його коренів: 5х2 +12х -7 = 0


Ответы на вопрос

Отвечает Лутков Никита.

Ответ:

5x²+12x-7=0/÷5

x²+2,4x-1,4=0

x1+x2=-2,4

x1•x2=-1,4