1.Знайдіть координати точки, що лежить на оci абсцис 1 pівновіддалена від точок В(13;1) і C(-33

-1). А. (-1:0). Б. (0;-1). В. (-2:0). Г. (0;3 2).​

Ответы на вопрос

Отвечает Omar Adema.

Ответ:

Г. (0;3 2).

Пошаговое объяснение:

Я думаю ето так

Отвечает Логвиненко Никита.

Ответ:

(-10;0)

Пошаговое объяснение:

M(x;0)

BM=CM

BM=√((x-13)²+1)

BM=√((x+33)²+1)

√((x-13)²+1)=√((x+33)²+1)

(x-13)²+1=(x+33)²+1

(x-13)²-(x+33)²=0

(x-13+x+33)(x-13-x-33)=0

2x=-20; x=-10

M(-10;0)