Пряжа складається з вовни та акрилу у відношенні 7 : 5 відповідно. Скільки грамів акрилу міститься

в 600 г такої пряжі

Ответы на вопрос

Отвечает Зинякина Оля.

Відповідь:250г

Покрокове пояснення:

х - коефіцієнт пропорційності;

7х+5х=600

12х=600

Х=600:12

Х=50

5х=5*50=250 г акрилу