Для виготовлення 16 однакових чоловічих і 15 однакових жіночих шарфів закупили 8,4 кг вовняної

пряжі. На один чоловічий шарф витрачають на 60 г вовни більше, ніж на жіночий. Скільки грамів вовни витрачають на один шарф кожного виду? 300;​

Ответы на вопрос

Отвечает Карецкий Егор.

Відповідь:

240г, 300г

Покрокове пояснення:

Позначимо кількість вовни, яку витрачають на один жіночий шарф, як х г. Тоді на один чоловічий шарф витрачають х + 60г.

За умовою задачі, кількість вовни, яку використовують для всіх шарфів, дорівнює закупленій кількості вовни:

16 * (х + 60) + 15 * х = 8400

Розкриємо дужки та складемо подібні доданки:

16х + 960 + 15х = 8400

31х + 960 = 8400

Тепер вирішимо рівняння для знаходження значення х:

31х = 8400 - 960

31х = 7440

х = \frac{7440}{31} ≈ 240

Отже, на один жіночий шарф витрачають приблизно 240г вовни, а на один чоловічий шарф витрачають 240 + 60 = 300г вовни.

Отвечает Козлова Алёна.

Пошаговое объяснение:

8,4 кг = 8400 г

Затрата на 1 женский шарф — х г пряжи

Затрата на 1 мужской шарф — х + 60 г пряжи

Купили всего — 8400 г пряжи

16 * (х + 60) + 15 * х = 8400

16х + 960 + 15х = 8400

31х + 960 = 8400

31х = 8400 - 960

31х = 7440

х = 7440 : 31

х = 240

Затрата на 1 женский шарф — (х) = 240 г пряжи

Затрата на 1 мужской шарф — (х + 60) = 240 + 60 = 300 г пряжи