3. Допоможи Хвалькові виконати завдання. Побудуй квадрат, периметр якого дорівнює 24 см. Знайди

площу цього квадрата​

Ответы на вопрос

Отвечает Епишкин Ярик.
1) 24:4=6 (см) - кожна сторона квадрата
2) 6•6=36 (кв.см)
Відповідь: S квадрата=36

рада була допомогти:)
Отвечает Матросов Максим.

1.

якщо периметр квадрата дорівнює 24 см, то:

Р = а + а + а + а = 4а   ⇒   а = Р : 4 = 24 : 4 = 6 см - довжина сторони,

2.

площа квадрата:

S = а * а = а²,

S = 6² = 36 см² - площа