2. Розв'язати задачу. Довжина прямокутника в 3 рази довша від ширини, а периметр його дорівнює 64

см. Знайти довжину і ширину прямокутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Седова Елизавета.

Пошаговое объяснение:

нехай ширина прямокутника буде Х см тоді довжина буде 3Х оскільки периметр прямокутника це сумма всіх сторін маємо рівняння:

Х+Х+3Х+3Х=64

8Х=64

Х=64÷8

Х=8 см- ширина прямокутника

3×8=24 см-довжина прямокутника