Автомоль виїхав з одного місця в інше. За першу годину він проїхав 68 км, або 40% усієї відстані

між містами. Скільки кілометрів залишилося проїхати автомобілю? С решением, прошлое не удача​

Ответы на вопрос

Отвечает Абасов Ахмед.

Відповідь:1) 68 : 0,4 = 170 (км) - відстань між містами;

2) 170 - 68 = 102 (км) - залишилося проїхати.

Відповідь. 102 км.

Покрокове пояснення: