1/5=3/15 Теңдігін дұрыстығын түсіндіріңдер


Ответы на вопрос

Отвечает Цандо Елизавета.

Ответ:

 \frac{1}{5}  =  \frac{3}{15}  \\  3 \times 5 = 15 \times 1 \\  15 = 15