Спростіть буквенний вираз 6712-204а+189 і обчисліть його якщо а=17


Ответы на вопрос

Отвечает Воробьёва Виктория.

Ответ:

3433

Пошаговое объяснение:

6712-204а+189 = 6901 - 204a

якщо а=17

6901 - 204a = 6901 - 204 * 17 = 6901 - 3468 = 3433