Скороти дріб 12 500 /18 500 Варіанти відповіді:І 12/18 Е 25/37Т 12/15 Д неможливо

скоротитиВиберіть правильну відповідь.​

Ответы на вопрос

Отвечает Дьяконов Александр.

Ответ:

\frac{25}{37}

Пошаговое объяснение:

\frac{12500}{18500} = \frac{25}{37}

(сокращаем на 500)

Отвечает Лузанова Мария.

Ответ:

25/37

Пошаговое объяснение:

Сокращаем на 500

12 500/18 500=25/37