Як між вісьма дітьми розділити порівну 6 апельсинів, якщо кожний апельсин можна ділити не більше

ніж на 4 рівні частини?

Ответы на вопрос

Отвечает Трей Мия.

Ответ:6×4=24÷8=3

Пошаговое объяснение:

3 кусочка на А одна дитину