Обчисли. (Якщо результат від'ємний, знак «−» запиши в чисельнику) (−1 ціла 2/7):(−10 цілих 1/7)=


Ответы на вопрос

Отвечает Санина Лиза.

Ответ:

9/71

Пошаговое объяснение:

-9/7:(-71/7)=9/7*7/71=9/71