ділянку прямокутної форми зі сторонами завдовжки 120 м і 30 засадили овочами 34 площі відвели під

морква решту під цибулю скільки квадратних метрів ділянки засадили цибулею дуже дуже дуже срочно мл. сестрі потрібно дам 20 балів​

Ответы на вопрос

Отвечает Капустин Кирилл.

Ответ:

900 м² засадили цибулею

Пошаговое объяснение:

1. 120 * 30 = 3 600 м² - площадь делянки

2. 3600 * 3/4 = 2 700 м² засадили морковью

3. 3600 - 2700 = 900 м² засадили цибулею

Или так:

3/4 части засадили морковью

1 - 3/4 = 1/4 засадили цибулею

120 * 30 = 3 600 м² - площадь делянки

3600 * 1/4 = 900 м² засадили цибулею