Ламана складається з трьох ланок.Довжига першої ланки дорівнює 7,6 м,що на 2,5 менше від довжини

другої ланки і на 3,4 м більше за довжину третьої ланки.Чому дорівнює довжина ламаної?

Ответы на вопрос

Отвечает Тенячкина Алина.

Ответ:

1 ланка = 7,6

2 ланка = 10,1

3 ланка = 11

Довжина ламаної = 28,7

Пошаговое объяснение:

7,6+2,5=10,1

7,6-3,4=11

7,6+10,1+11=28,7