У першому мішку було вдвічі більше борошна, ніж у другому. Після того як з другого мішка

пересипали 5 кг у перший, у другому борошна стало втричі менше, ніж у першому. Скільки кілограмів борошна було в кож- ному мішку спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Власов Егор.

Відповідь:

40 та 20 кг

Покрокове пояснення:


Отвечает Художник Диана.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1 мешок = 2х кг муки

2 мешок = х кг муки

3(х - 5) = 2х + 5

3х - 15 = 2х + 5

3х - 2х = 5 + 15

х = 20

1 мешок = (2х) = 2 * 20 = 40 кг муки было первоначально

2 мешок = (х) = 20 кг муки было первоначально

Проверка :

40 + 5 = 45 (кг) - стало в 1 мешке

20 - 5 = 15 (кг) - стало во 2 мешке

45 : 15 = 3 (раза) - стало меньше во 2 мешке