Розв’яжи рівняння: х : 73 = 700 + 103


Ответы на вопрос

Отвечает Агафонова Юля.

Ответ:11

Пошаговое объяснение:700+103=803:70=11603

Отвечает Гайдов Эмиль.

Ответ:

x : 73 = 700+ 103 > число 73 записуємо як дріб, 700 і 103 додаємо

1/73x = 803

множимо обидві частини рівняння на 73

рішення : x=58619