ПОМОЖІТЬ від однієї Пристані в протилежних напрямках одночасно відійшли два катери Швидкість

першого катера 28 км год а другого на 120 км год більше яка відстань буде між ними через дві години

Ответы на вопрос

Отвечает Алексеева Валерия.

Ответ:

296

Пошаговое объяснение:

1) 120+28=148 (км) - відстань між катерами через годину.

2) 148×2=296 (км) - відстань між катерами через 2 години.