У магазин і було 392кг цукру.першого дня купили 87кг на другий купили на 21 більше ніж на перший. А

на третій день купили половину цукру який продали другого дня.скільки цукру залишилось в магазині ?

Ответы на вопрос

Отвечает Ешмейкин Егор.

Ответ:

Залишок першого дня - 392-87=305 кг

Залишок другого дня - 305-(87+21)=197 кг

Залишок третього дня - 197-(98/2)=148 кг

Відповідь - 148 кг