з цукрових буряків у процесі переробки в ходить 15% цукру. Скільки цукру можна отримати з 40 т

цукрового буряку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Лебедев Павел.

Відповідь:

100% - х т цукрових буряків

15% -  3т цукру

Складаємо пропорцію

100/15=x/3

звідки х=100*3:15=20 т

відповідь: 20 т

Покрокове пояснення: