Троє рибалок вирішили усю пійману ними рибу розділити порівну. Один із них спіймав 17 рибин, а

другий- 10,а третій -12. Хто, кому та скільки рибин має віддати?​

Ответы на вопрос

Отвечает Плотов Андрей.

Ответ:

Удачі

Пошаговое объяснение:

17+10+12=39 всьой риби

39:3=13 порівно кожному рибалці

тоді перший рибалка має відати другому рибаку 3 рибини

17-3=14 залишилось рибин у 1 рибака

І одну рибу він має відати 3 рибаку

14-1=13 залишилось рибин у 1 рибака

Тепер в усіх рибах порівно риб

Отвечает Poroshenko Daniil.
Відповідь:
1 мусить дати 2 три рибини
І 3 одну рибину

Покрокове пояснення: