В підручнику 280 сторінок. Скільки разів використали кожну цифру для нумерації сторінок цієї книжки

якщо врахувати що на першій та другій сторінках номери не проставлено? як рішається?​

Ответы на вопрос

Отвечает Урюпина Анастасия.

Відповідь:

1) 280-2=278

2) 278х2=556

В-дь:...

ти допишеш потім що в душках і відповідь

Отвечает Драгомир Алина.

Ответ:

556

Пошаговое объяснение:

1) 280-2=278 (ст.) - на яких є нумерація

2) 278+278=556 (ст.)

Відповідь: у книзі 556 сторінок