Зведіть подібні доданки: 1) 4x-13x+29x-14x 2)-5y-28y-16y-17y 3)1,8t-z+t-4,3z 4)2,3a+1,8-3,2a-2,4

5)2,9c-4,7d+4,3-3,4c+3,1d 6)-5/6x+4/9y+3/4x-7/12y напишіть будь ласка розгорнуту відповідь(даю 50 балів)

Ответы на вопрос

Отвечает Осадчий Саша.

1)

4x - 13x + 29x - 14x = 6x

2)

 - 5y - 28y - 16y - 17 =  - 66y

3)

1.8t - z + t - 4.3z = 2.8t - 5.3z

4)

2.3a + 1.8 - 3.2a - 2.4 =  - 0.6 - 0.9a

5)

2.9c - 4.7d + 4.3 - 3.4c + 3.1d = 4.3 - 0.5c - 1.6d

6)

 -  \frac{5}{6} x +  \frac{4}{9} y +  \frac{3}{4} x -  \frac{7}{12} y =  \frac{9x - 10x}{12}  +  \frac{16y - 21y}{36}  =  -  \frac{1}{12} x -  \frac{5}{36} y