Периметр рівностороннього трикутника 54 см. На його стороні побудовано квадрат, знайдіть площу

квадрата. Наведіть хід роздумів​

Ответы на вопрос

Отвечает Манапбайкызы Улданка.

Пошаговое объяснение:

54:3=18 одна сторона

площа квадрата= 18^2=324

Отвечает Lampika Nastya.

Ответ:

S=324 cm²

Пошаговое объяснение:

Дано:

РΔ=54 см, АВ=ВС=СА. і є квадрат нехай та сторона яка в них спільна буде АВ.

Знайти :

S(квадрата)=?

Розв'язок:

1.Знайдемо сторони трикутника, знайємо що всі сторони рівні тому:

54÷3=18 (см.)- сторони трикутника.

2. В умові задачі квадрат побудовано на стороні трикутника, тобто 1 сторона в них спільна.

В квадрата всі сторони однакові тому:

S(квадрата)=18×18=324(см².)

Відповідь: 324 см².