У теплиці площею 144 м (квадратних) зібрали 3060 кг овочів. Скільки кілограмів овочів зібрали в

теплиці з одного квадратного метра?

Ответы на вопрос

Отвечает Чернова Татьяна.

Ответ:

3060/144=21.25 (кг) - 1 м.

Пошаговое объяснение:

Отвечает Коваленко Анастасия.
1)3060:144=21.25(кг.)