3. Функцію задано формулою у=6х+2. Яка з точок належить графіку цієї функції: а)(1;8); б) (0;4); в)

(12;-5); г) (7;0). ​

Ответы на вопрос

Отвечает Михеева Вика.

Ответ:

а) (1;8)

Пошаговое объяснение:

а) (1;8)    у = 6х+2    8 = 6*1+2    8 = 8 - верно