Вопрос 3 без ответа У трикутнику ABC: ZA = 80º, ZC = 40°.

ПідякимкутомперетинаютьсявисотиАMiCNтрикутникаАBC ? - / 1.5 баллов Type your answer here.

Ответы на вопрос

Отвечает Сущенко Иван.

Ответ:

Трикутник АВС, СН і АМ - висоти, кут ZA=80, кут ZC=40, трикутник АМС прямокутний, кут МАС= 90-кутС=90-40=50, кут ВАМ=кутА-кут МАС=80-50=30, трикутник АОН прямокутний, точка О перетин висот, кут АОН=90-кут ВАМ=90-30=60=кутМОС, кут НОМ=кут АОС=180-60=120