31 408:а+17556:с, якщо а=52, с=57


Ответы на вопрос

Отвечает Капсалим Абылайхан.

Пошаговое объяснение:

потрібно підставити замість а 52 і замість с 57

і розв'язуємо

31 408:52+17556:57=604+308=912