щоб перетнути україну автомобілем із заходу на схід,птрібно проїхати 1400 км.Мандрівник першого дня

подолов 1/4 усієї відстані,а другого- 1/5 решти.Скільки кілометрів залишилося їхати мандрівнику до східного кордону?

Ответы на вопрос

Отвечает Олина Инга.

1 400 · \frac{1}{4} = 350 (км) – 1 день

1400 - 350 = 1050 (км) Решта

1050 · \frac{1}{5} = 210 (км) – 2 день

1050 - 210 = 840 (км) - Залишилось

Отвечает Гоцанюк Андрій.

Відповідь:

Мандрівнику залишилося проїхати 840 кілометрів

Покрокове пояснення:

1 400 ÷ 4 = 350 (км) – проїхав у перший день

1400 - 350 = 1050 (км)

1050 ÷ 5 = 210 (км) – проїхав у другий день

1050 - 210 = 840 (км) - залишилося проїхати