Виготовте 50г водного розчину з масовою часткою кухонної солі (натрій карбонату) 20%. Срочно повну

відповідь

Ответы на вопрос

Отвечает Майер Лея.

Ответ:вот

Объяснение:Дано

m(р-ра) = 50 г

W(в-ва) = 5%

Найти

m(в-ва)

m(р-ля)

m(в-ва) = m(р-ра) * W(в-ва) / 100% = 50 * 5 / 100% = 2,5 г

m(р-ля) = m(р-ра) - m(в-ва) = 50 - 2,5 =47,5 г