Група туристів відправилася у чотириденну подорож плануючи подолати 320 км. Першого дня автомобілем

вони проїхали 30% шляху, другого - велосипедами - 9/24 решти шляху. Наступні два дні вони проїхали решту шляху, причому третього дня автобусом у 3 рази більше, ніж четвертого дня мотоциклами. Скільки кілометрів проїжджали туристи щодня - автомобілем, велосипедами, автобусом та мотоциклом окремо Спам - бан

Ответы на вопрос

Отвечает Калачева Валерия.

Ответ:

96км; 84км; 105км; 35км

Пошаговое объяснение:

1) 0,3 * 320 = 96 (км) - проехали в 1 день

2) 320 - 96 = 224 (км) - осталось проехать после 1 дня

3) 9/24 * 224 = 3/8 * 224 = 3/1 * 28 = 84/1 = 84 (км) - проехали во 2 день

4) 320 - 96 - 84 = 140 (км) - проехали за 3 и 4 день

5)

Проехали в 3 день = 3х км

Проехали в 4 день = х км

3х + х = 140

4х = 140

х = 140 : 4

х = 35

Проехали в 3 день = (3х) = 3 * 35 = 105 км

Проехали в 4 день = (х) = 35 км