відстань між двома селами дорівнює 11,4 км.З цих сіл по дорозі в одному напрямі одночасно вирушили

пішохід і вершник.Пішохід рухався попереду зі швидкістю 2,8км/год.Через 1,5 год після початку руху його наздогнав вершник.Знайдіть швидкість вершника

Ответы на вопрос

Отвечает Вернер Настя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1,5·2,8=3/2 ·14/5=(3·7)/5=21/5=4,2 км прошёл пешеход за 1,5 часа.

11,4+4,2=15,6 км - расстояние между деревней, откуда выехал всадник, и пешеходом, когда его догнал всадник.

15,6/1,5=52/5=10,4 км/ч - скорость всадника.