Поможіть❤️ Знайти сторони рівнобедреного трикутника, якщо його периметр-42см, а основа у три рази

менша бічної сторони.буду дуже вдячна​

Ответы на вопрос

Отвечает Михайлюк Даша.

Ответ:

основа=6см

бічні сторони = по 18 см

Пошаговое объяснение:

Нехай основа буде х тоді бічна сторона=3х

За умовою периметр=42см. P=2a+b

Де а-бічна сторона

b-основа

Складемо рівняння:

2*3х+х=42

7х=42

х=42/7

х=6(см.)-основа трикутника

6*3=18(см.)-бічна сторона трикутника.