6 корів за 4 дні дають 120 літрів молока. Скільки літрів молока дають 18 корів за 1 день? Срочно

будь ласка!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Беккер Каролина.

Ответ:

90 літрів за 1

Пошаговое объяснение:

1)120:4=30(л.)-дають 6 корів за день

2)30:6=5(л.)- дає корова за день

3)5*18=90(л.)- дають 18 корів за день

Відповідь: 90 літрів.

Отвечает Савранская Елизавета.

Якщо 6 корів за 4 дні дають 120 л => 6 корiв за 1 день дають 30 л. У 18 корiв продуктивнiсть у 3 рази > => 18 корiв за 1 день дають 30*3=90 л.

Вiдповiдь: 90 л.