Вихід вершків із молока становить 16% маси молока,а вихід масла з вершків -- 20% масси

вершків.Скільки масла можно одержать з 9.8 т молока?​

Ответы на вопрос

Отвечает Лебедев Егор.

Ответ:

0,3136 т. масла можна отримати з 9,8 т молока

Пошаговое объяснение:

Спочатку нам потрібно дізнатися скільки вершків ми можемо отримати з 9,8 т молока

1) 9,8:100*16=1,568(т) вершків можна отримати з 9,8 т. молока

Тепер дізнаємося скільки масла ми можемо отримати з такої кількості вершків:

2) 1,568:100*20 =0,3136 (т) масла можна отримати з 9,8т молока