Одночасно з одного пункту в протилежних напрямках вирушили два пішоходи. Перший рухався зі

швидкістю 4,2 км/год, а другий - 3,6 км/год. Яка відстань буде між пішоходами через 3,5 год після початку руху?​

Ответы на вопрос

Отвечает Белозеров Александр.

Ответ:

1) 4,2•3,5=14,7(км)

2) 3,6•3,5=12,6(км)

3) 14,7-12,6=2,1(км)-відстань між ними