Із 1050 жовтих, 910 білих і 1330 червоних троянд склали букети. Яку найбільшу кількість букетів

можна скласти, щоб у всіх букетах троянд кожного кольору було порівну?БУДЬ ЛАСКА

Ответы на вопрос

Отвечает Богомолов Илья.

дивіться фото................................


Отвечает Скшенский Влад.

Ответ:

70 букетів.

Пошаговое объяснение:

Знайдемо НСД (1050; 910; 1330)

1050=2*3*5*5*7

910=2*5*7*13

1330=2*5*7*19

НСД=2*5*7=70, отже можна скласти 70 букетів, в кожному буде

1050:70=15 жовтих троянд,  910:70=13 білих,  1330:70=19 червоних троянд.