3300 кг насіння соняшника отримують 144 кг олії. Скільки олії отримають із 225кг насіння соняшника?


Ответы на вопрос

Отвечает Barbq-Junior Андрюха.

Ответ:

9  9/11 кг.

Пошаговое объяснение:

Пропорція:

3300 кг насіння ------- 144 кг олії

 225 кг насіння --------    х кг олії

х=225*144:3300=32400:3300=9 27/33=9 9|11

Отвечает Юркевич Наргиза.

Ответ:

9 9/11 кг

Пошаговое объяснение:

3300 кг семян = 144 кг масла

225 кг семян = х кг масла

3300/225 = 144/х

3300 * х = 225 * 144

3300х = 32400

х = 32400 : 3300

х = 32400/3300

х = 108/11

х = 9 9/11