Спростити вираз та обчислити його значення, якщо m=0,9 1,2m+3,9m-2,1m


Ответы на вопрос

Отвечает Меграбян Самвел.

Ответ:

2.7

Пошаговое объяснение:

1.2*0.9+3.9*0.9-2.1*0.9=1.08+3.51-1.89=2.7