Помогите решить задачи пожалуйста!!! Автомобіль був у дорозі 3 дні . Першого дня автомобіль

проїхав 200 км, що склало 80% відстані,яку він подолав другого дня. Другого дня Він проїхав 50% всієї відстані.Яку відстань (у км) подолав автомобіль 1)другого дня 2)третього дня Задача 2 Мотоцикліст подолав 20% Шляху, а потім 40% решти шляху. Скільки відсотків всього шляху йому ще потрібно пройти ?

Ответы на вопрос

Отвечает Андреев Вадим.
80%-200км
100%-х км
Х=200*100/80=250км-весь путь
250-200=50км-проехал автомобиль во 2 день