мотоцикліст проїхав відстань між двома містами яка становить 980 км за 4 дні першого дня він

проїхав на 80 км менше ніж другого третього дня половину відстані яку проїхав за перші два дні А четвертого дня решту 140 км яку відстань проїхав мотоцикліст третього дня?​

Ответы на вопрос

Отвечает Яхин Айсар.

Відповідь:

За третій день мотоцикліст проїхав 280км

Покрокове пояснення:

відстань - х

д. 1-ий - х

д. 2-ий - х+80

д. 3-ий - (х+х+80):2

д. 4-ий - 140

х+(х+80)+(х+х+80):2 + 140 = 980

2х + 80 + х + 40 + 140 = 980

3х = 980 - 260

3х = 720

х = 240

240+80=320 - відстань за д. 2

(240+320):2=280 - відстань за д. 3