Акваріум, що має форму прямокутного паралелепіпеда довжина горизонтальних ребер якого 11дм,5дм,а

вертикальних - 8 дм наповнили водою на половину об'єму. Скільки літрів води налили в акваріум?1дм³= 1 л​

Ответы на вопрос

Отвечает Торкунова Виктория.

Ответ:

220

Пошаговое объяснение:

1)11*5=55(дм)

2)55*8=440(дм)

3)440:2=220(дм)