Склади вираз та обчисли його значення, якщо а=35; b=20; с=10 а) подвоєна сума чисел а, b i c б)

квадрат різниці b i c в) добуток суми чисел а і b та різниці чисел а і с Допоможіть будь ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Дащинская Наталия.

Ответ:

(a+b+c) x 2=(35+20+10)x2=130

(b-c)²=(20-10)²=100

(a+b)x(a-b)= (35+20)x(35-10)=55x25=1375

Вроде,так